Máma v kuchyni na festivalu Foodparade

O víkendu 5. – 6. 9. 2015 proběhne v areálu pražského Trojského zámku další ročník festivalu jídla s názvem Foodparade. 

Těšit se můžete na desítky stánků s nabídkou všemožného jídla i pití, a to od prvotřídních šéfkuchařů až po nadšené amatéry. S sebou můžete vzít psího kamaráda nebo i celou svou dětskou smečku, protože i malým návštěvníkům bude vyhrazena velká část areálu, kde se budou moci vyřádit jak fyzicky, tak třeba i výtvarně. Více o akci najdete na www.foodparade.cz.
V rámci projektu pro bloggery, pro které bude na festivalu vyhrazen celý jeden stan, dostane příležitost i Máma v kuchyni. Můj vstup proběhne v sobotu od 11:00 hodin a bude věnován Stravování malých dětí – jak jinak 🙂 Řekneme si základní teoretické minimum a pak se vrhneme na vaření dětského menu. To bude sestaveno z těchto tří oblíbených a zároveň bleskově rychlých jídel:
  1. Polévka: Z červené čočky s krupicovými noky
  2. Hlavní jídlo: Cizrna na paprice
  3. Dezert: Domácí pacholíček

Pokud nemáte na tento víkend žádné plány a právě se mi vás podařilo nalákat, tak zbystřete, protože právě pro vás mám příležitost, kterak si tuto zábavu užít zdarma: 

SOUTĚŽ o dva volňásky na Foodparade.

Podmínky:
  • Na Facebooku Mámy v kuchyni na této adrese najděte příspěvek s vyhlášením soutěže. Pod něj napište jeden komentář o tom, co vás na festivalu nejvíce zaujalo, proč byste jej chtěli navštívit nebo co byste na něm rádi ochutnali. 
  • Ze všech zúčastněných komentujících vylosuji prostřednictvím nádhodného čísla jednoho, který získá dvě vstupenky na akci Foodparade.
  • Soutěž potrvá do 1.9.2015 (21:00 hod.)
  • Aby byla šance doručit vstupenky ještě před začátkem konání akce, je potřeba, aby byl výherce dostupný ke kontaktování v den losování – tzn. 1.9.2015 po 21:00 hodin. Podmínkou je adresa doručení v ČR, či případně osobní předání v Praze, na kterém bychom se individuálně domluvili.
Hodně štěstí v soutěži a krásný festivalový zážitek přeje

Máma v kuchyni

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *