Kampaň #Santaclara pro Lidl ČR

lidl-letak-vanoce-jsou-pro-vsechny-1_1000Lidl Česká republika o letošních svátcích oslovuje svět s kampaní #Santaclara a myšlenkou, že za tou pravou pohodou Vánoc není žádný nabubřelý břichatý Santa, nýbrž my – „obyčejné“ ŽENY A MÁMY – které pečeme cukroví, vyváříme laskominy, zdobíme rodinná hnízda a utahané po nocích balíme dárky.

V rámci této myšlenky tedy Lidl oslovil vybrané české blogerky – ženy, které tuto myšlenku sdílí a mohou být inspirací pro další v tom, kterak se nehonit, nebláznit v nákupních horečkách, a zkrátka si dovolit Vánoce užít více v pohodě. A já bych měla být jednou z nich 🙂 Bude tedy sdílet různé tipy, jak si udělat Vánoce krásné, originální a domácí. Ode mě se můžete během celého prosince těšit na jednoduché a rychlé recepty, a to v jedlé i nejedlé podobě. Dáme si také recenzi nějakého pomocníka do kuchyně, kterého možná zvažujete zakoupit pod stromeček, a chybět nebude na závěr Vánoc ani dáreček v podobě deluxe balíčků z produktů Lidlu. Věřím tedy, že si tyto Vánoce se mnou užijete nejen u sporáku, a pokud u něj už stát budete, budete to cítit jako nenucenou a příjemnou zábavu.

Mrkněte na toto originální a moderní video, které Lidl ke kampani vytvořil:

Budu ráda, když tyto Vánoce prožijete s myšlenkou, že žádná sebekrásnější dokonalost výzdoby vašeho bytu či přepychová tabule není zdaleka tak důležitá, jako Vy sama. Vy a Vaše rodina, pro kterou toto vše děláte. Myslete tedy také sama na sebe, odhoďte stres a starosti, nechte se inspirovat našimi tipy a přepněte na POHODU. O té by totiž Vánoce měly být 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *