Kurz 1: Vaříme pro nejmenší (od 6 měsíců)

kurz1_uvod

Nevíte si rady s jídelníčkem svého batolete? Řekneme si základní informace o tom, od kdy jakou potravinu zařadit, které jsou v jídelníčku dítěte podstatné, a které je naopak vhodné zařadit až později.

Neustále nestíháte, máte pocit, že v kuchyni trávíte hodiny, ztrácíte inspiraci a nevíte, co stále vařit? Ukážu vám své jednoduché a rychlé recepty, které jsou vhodné pro děti, ale chutnají i dospělým. Představím nové potraviny a poradím se základy vaření. Naučím vás vařit „z jednoho hrnce“ pro dítě i pro sebe.

 • Doba trvání: 1,5 hodiny
 • Cena: stanovena vždy u konkrétního kurzu (závisí na prostorových a finančních možnostech na daném místě, zpravidla okolo 200Kč/os.)

Seznam aktuálních termínů:

Vaření pro nejmenší (od 6 měsíců) – Česká Lípa
MC Pumpkin, Školní 2520, Česká Lípa
Datum: 14.11.2017 Čas: 16:00 hod. 250,- Kč
Poznámka: hlídání dětí není zajištěno (malá miminka lze mít u sebe) na kurzu bude možné koupit kuchařku za zvýhodněnou cenu 300,- Kč (nutná platba předem na účet)
Stáhnout leták JPG Stáhnout leták PDF Přihlásit se

19 komentáře - “Kurz 1: Vaříme pro nejmenší (od 6 měsíců)”

 1. Dobrý den, ráda bych se zúčastnila kurzu, ale bohužel tento týden nejsem v Praze. Budete mít prosím další termín?
  Děkuji.
  S pozdravem
  Jana Kalenská

  1. Dobrý den Jano, ráda bych Vás pozvala na kurz v tomto školním roce, který bude 13.10. od 17:30 hod. v Cafe AdAstra – Praha 2 (Výtoň). Třeba to tentokrát vyjde, těším se případně na viděnou 🙂 Barbora

 2. Dobrý den,rada bych se zúčastnila kurzů vaření pro nejmenší v Praze. Plánujete v dohledné době nějaký? Děkuji Věra

  1. Dobrý den Věrko, v průběhu března budou v Praze kurzy hned dva, bohužel ale ty pro starší děti, o které je větší zájem. I tak Vás ale určitě ráda uvidím na některém z nich, najdete tam totiž informace, které se Vám budou hodit i dříve. Až doladíme podrobnosti, určitě se oba kurzy objeví zde na stránce 🙂 B.

 3. Dobrý den,
  ráda bych se zúčastnila kurzu. Máte nějaké termíny v okolí středočeského kraje a Prahy?
  Děkuji JM

  1. Dobrý den Jano, v okolí Prahy konkrétně tento pro miminka v brzké době bohužel ne. Pokud byste chtěla přijít na kurz pro děti 1 – 3 roky, tak ten bude brzy na Praze 8, všechny informace najdete v záložce u tohoto kurzu a je dokonce za velmi příjemnou zvýhodněnou cenu, protože je dotován MČ. Případně pokud byste měla nějaký vhodný tip na prostor a ideálně i pár kamarádek, které by měly zájem o kurz, který poptáváte, není problém zkusit se na nějakém domluvit i ve Vašem okolí 🙂 Pokud byste chtěla probrat vše osobněji, napište mi e-mail na mamavkuchyni@seznam.cz a nebo vyplňte kontaktní formulář tady na webu. Díky a budu se těšit 🙂 B.

  1. Lucko ano, dělám kurzy po celé republice, v Brně jsem už také dvakrát byla. Pokud byste měla zájem, budu ráda, když mi napíšete mail a zkusíme třeba něco společně vymyslet 😉 Díky za zájem, B.

 4. Dobry den,
  bude jeste nejaky kurz vareni (pro miminka od 6mesicu) v Praze?
  Mockrat dekuji.
  Stepanka Zivna

  1. Štěpánko, musím přiznat, že teď kvůli kuchařce šlo veškeré další plánování a organizování stranou, takže s kurzy se teprve rozjíždím a aktuálně toho moc naplánovaného nemám. Kdybyste měla nějaký tip na prostor ve svém okolí, napište mi prosím mail a nebo pošlete kontakt na sebe prostřednictvím formuláře tady na webu a můžeme se společně pokusit něco vymyslet. Jinak ale určitě dám i něco v Praze, jen nevím kdy, ještě jsem se tím nezvládla zabývat 🙂 Díky za zájem 🙂 B.

 5. Dobrý den Barco, moc ráda bych ze zúčastnila vašeho kurzu, sleduji vás jak na fb tak na vašem blogu, moc ráda podle vás vařím. Budete mit nějaký kurz v Ceskem Těšíně, Třinci či Frýdku Místku ( severní morava a slezsko? Děkuji

 6. Dobrý den. Neplánujete kurz pro nejmenší od 6.měsíce v okolí Vysojého Mýta případně Pardubic? Díky

  1. Míšo zatím asi nic v tomto okolí naplánováno není, ale pokud máte nějaký tip na prostor, budu ráda, když mi písnete na mail (nebo zde přes formulář) a můžeme zkusit něco domluvit 🙂 Díky za zájem, B.

 7. Hezký den, také bych měla zájem o kurz pro nejmenší v Praze, už tušíte, kdy vypíšete? 😉 Díky 🙂

  1. Hani zatím bohužel není nic vypsáno, sledujte prosím web, pokud bude, objeví se tu. Nebo pokud máte nějaký konkrétní tip u Vás v okolí, budu ráda za doporučení ve zprávě nebo přes formulář tady na webu 🙂 B.

  1. Dobrý den Jani, bohužel zatím nikde v okolí přednáška plánovaná není, ale pokud máte nějaký tip na prostor, budu ráda, když mi napíšete na e-mail nebo prostřednictvím formuláře tady na webu a můžeme zkusit něco domluvit 🙂 B.

 8. Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, jestli planujete tento kurz v blizke dobe v Praze.
  Moc dekuji!

  1. Dobrý den Lucko, aktuálně žádný na programu není, ale po novém roce bych se na to ráda zaměřila 🙂 B.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *