Kurz 1: Vaříme pro nejmenší (od 6 měsíců)

kurz1_uvod

Nevíte si rady s jídelníčkem svého batolete? Řekneme si základní informace o tom, od kdy jakou potravinu zařadit, které jsou v jídelníčku dítěte podstatné, a které je naopak vhodné zařadit až později.

Neustále nestíháte, máte pocit, že v kuchyni trávíte hodiny, ztrácíte inspiraci a nevíte, co stále vařit? Ukážu vám své jednoduché a rychlé recepty, které jsou vhodné pro děti, ale chutnají i dospělým. Představím nové potraviny a poradím se základy vaření. Naučím vás vařit „z jednoho hrnce“ pro dítě i pro sebe.

 • Doba trvání: 1,5 hodiny
 • Cena: stanovena vždy u konkrétního kurzu (závisí na prostorových a finančních možnostech na daném místě, zpravidla okolo 200Kč/os.)

Seznam aktuálních termínů:

Kurz 1: Vaříme pro nejmenší (od 6 měsíců) – Mělník
RC Chloumek, Trojická 2803, Mělník
Datum: 15.05.2017 Čas: 10:00 150,- Kč
Poznámka: Hlídání dětí není zajištěno, malá miminka lze mít u sebe, avšak prosíme maminky, pro které je to možné, aby si zajistily vlastní hlídání (babička či kamarádka s sebou) a počet dětí na kurzu se tak omezil.
Stáhnout leták JPG Stáhnout leták PDF Přihlásit se

6 komentáře - “Kurz 1: Vaříme pro nejmenší (od 6 měsíců)”

 1. Dobrý den, ráda bych se zúčastnila kurzu, ale bohužel tento týden nejsem v Praze. Budete mít prosím další termín?
  Děkuji.
  S pozdravem
  Jana Kalenská

  1. Dobrý den Jano, ráda bych Vás pozvala na kurz v tomto školním roce, který bude 13.10. od 17:30 hod. v Cafe AdAstra – Praha 2 (Výtoň). Třeba to tentokrát vyjde, těším se případně na viděnou 🙂 Barbora

 2. Dobrý den,rada bych se zúčastnila kurzů vaření pro nejmenší v Praze. Plánujete v dohledné době nějaký? Děkuji Věra

  1. Dobrý den Věrko, v průběhu března budou v Praze kurzy hned dva, bohužel ale ty pro starší děti, o které je větší zájem. I tak Vás ale určitě ráda uvidím na některém z nich, najdete tam totiž informace, které se Vám budou hodit i dříve. Až doladíme podrobnosti, určitě se oba kurzy objeví zde na stránce 🙂 B.

 3. Dobrý den,
  ráda bych se zúčastnila kurzu. Máte nějaké termíny v okolí středočeského kraje a Prahy?
  Děkuji JM

  1. Dobrý den Jano, v okolí Prahy konkrétně tento pro miminka v brzké době bohužel ne. Pokud byste chtěla přijít na kurz pro děti 1 – 3 roky, tak ten bude brzy na Praze 8, všechny informace najdete v záložce u tohoto kurzu a je dokonce za velmi příjemnou zvýhodněnou cenu, protože je dotován MČ. Případně pokud byste měla nějaký vhodný tip na prostor a ideálně i pár kamarádek, které by měly zájem o kurz, který poptáváte, není problém zkusit se na nějakém domluvit i ve Vašem okolí 🙂 Pokud byste chtěla probrat vše osobněji, napište mi e-mail na mamavkuchyni@seznam.cz a nebo vyplňte kontaktní formulář tady na webu. Díky a budu se těšit 🙂 B.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *